#61 2013-01-03 15:55:21

rudi57

Gość

Re: Jak długo?

Wszyscy myśleliśmy, że Dina będzie najsilniejsza z tej trójki, a ja głupi wam uwierzyłem!!!
Na początku ja co prawda myślałem, że Dina jest najsłabsza z tej trójki, a wy jak na złość, żeście pisali, że Dina ma szansę dożyć 118 lat, a ja głupi się na to nabrałem!!!
No cóż, na szczęście cała trójka została NŻC, tylko zastanawia mnie to, dlaczego wy uznaliście mnie za pesymistę, pisząc, że Dina umrze w wieku 116 lat i 14 dni, skoro sami wcześniej żeście pisali, że ma ona średnie szanse, na pokonanie Mortensena i co gorsza, wy jeszcze żeście pisali nawet, że Dina ma realne szanse na pokonanie wieku Sary Knauss, zamiast słuchać Oskara, który napisał, że Dina jest słaba i umrze niedługo, a i jeszcze na dodatek, żeście pisali, że Jiroemon musiałby dożyć lutego 2014, by być NŻC, zamiast pomyśleć realnie, że Dina już była naprawdę słaba, z tą różnicą, że świetnie wyglądała, jak na swój wiek, a i jeszcze na koniec dodam, że byliście tak zaślepieni tą Diną, że myśleliście, że ona ma większe szanse na dożycie 117 lat, niż Besse, więc jak żeście już to przeczytali, to ja mam do was pytanie:







Dlaczego żeście tak przeceniali Dinę Manfredini???

#62 2013-01-04 00:09:54

 Karakurt

Dorosły

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 918
Wiek: 28

Re: Jak długo?

Co prawda większość z nas w tym i ja rzeczywiście przeceniła Dinę ale ona była taką superstulatką-zagadką ciężko było jednoznacznie określić jaki ma potencjał, z jednej strony wydawała się dosyć silna fizycznie jak na swój wiek z drugiej strony zawsze miałem pewne obawy co do jej kondycji psychicznej, a psychika też jest ważna w kwestii długości życia. Dużo łatwiej było mi ocenić potencjał Jiroemona czy Besse. Ja jednak spróbuję się tu wybronić i powiem tak: początkowo wcale nie wydawała mi się jakąś silną ss a tymbardziej kandydatką do tytułu NŻC, tak było jeszcze po jej 114 urodzinach, moje notowania jej znacznie wzrosły i wydaje mi się że tak było również w przypadku innych forumowiczów po jej 115 urodzinach, na których wyglądała wcale nie gorzej a nawet według niektórych lepiej niż na 114 urodzinach, to mogło nas wszystkich jednak zmylić.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Олаваррия hotelstayfinder.com